Koliko je Hajduk trenutno udaljen od Dinama?

• 03.04.2019.
  • 32
  • 1

Dinamo je pobijedio Hajduk u još jednom "Vječnom" derbiju HNL-a. Strijelac je bio Gavranović poslije pogrešaka u Hajdukovoj obrani. Dinamo je do kraja utakmice kontrolirao tijek zbivanja, posebno nakon crvenog kartona koji je dobio Mijo Caktaš.

Ljestvica:

Izvor: Sofascore

Vas pitamo: što Hajduku nedostaje da se približi Dinamu? je li njihov najveći limit vezan za igrački kadar? hoće li izboriti Europu sljedeće sezone? kada i službeno osigraju naslov, što mora biti Bjeličin zadatak do kraja sezone?

Hajduk - Dinamo - atmosfera vrlo dobra 7.1 0, 0, 0, 0, 0, 2, 7, 13, 8, 0, 2
Hajduk - Dinamo - kvaliteta suđenja solidno suđenje 5.7 2, 0, 1, 2, 2, 4, 8, 7, 6, 0, 0
Hajduk - Dinamo - razina utakmice prosječan 5.2 1, 0, 2, 3, 0, 8, 13, 4, 1, 0, 0

r1 n14 k8

Moja cijela "analiza" će se svesti na "staru školu" naših sudaca.

Vremena, lica, imena, sve se mijenja, ali siva zona živi vječno.

Kako usmjeriti utakmicu na rvaCki način.

- 12. minuta, Olmo se baca na loptu, zagradi je tijelom i rukama, ne dopušta razvijanje kontre. batinić samo sudi igranje rukom, ne daje žuti karton.

- 22. minuta, Gojak vuče Hamzu sa leđa za dres 3-4 metra, zaustavlja kontru, nema kartona.

30. minuta, Ismajli okreće Gavranovića, potonji ga sa leđa udara po nogama i podapinje, nema kartona.

33. minuta ,Hamza prelazi Gavranovića, gdje ga Gavranović nakon toga udara opet po nogama, bez ikakve namjere da dođe do lopte, nema kartona !!!!

- 44. minuta, Gojak uvaljuje namjerno lakat Bradariću u glavu, nema prekršaja, da o kartonu ne govorim !!!!

Poluvrijeme.

-49. minuta, Theophile-Catherine mete i gazi sa leđa Ivanovskog na 18 metara, nema prekršaja, nema kartona.

-56. minuta, Gavranović nakon sučeva zvižduka nabija loptu, nema kartona.

-58. minuta, Stojanović sa leđa mete Caktaša i gazi mu na ruku, u istom trenutku KTC sa obje ruke hrvački hvata Ivanovskog na centru, nema prekšaja.

-68. minuta, Gojak opet sa leđa mete igrača po nogama, ovaj put je Tudor žrtva. I dalje nema kartona, očito ih batinić nije ponio sa sobom.

-74. minuta, Šunjić sa leđa kupi Jaira, akcija se nastavlja bez reakcije batinića.

-75. minuta, Šunjić sa leđa u 2 navrata hvata Caktaša za dres, i vuče ga dobrih 10 metara, isključenje Caktaša, žuti Šunjiću.

-87. minuta, Gojak napucava loptu nakon sviranog auta za Hajduk. Vjerovali ili ne, prvi žuti karton na utakmici za njega.

-89. minuta, Moro sa leđa mete Ismajlija, pušta se "prednost", Moro nije dobio karton.

-90. minuta, Šunjić igra rukom unutar 16m, ruka ne stoji uz tijelo, povećava obujam tijela, i spriječava vrlo izgledu situaciju za pogodak.

-91. minuta, Moro pravi još jedan prekršaj bez pokušaja da dođe na loptu, nema kartona.

-93. minuta, Moro u 4. minute pravi 3. prekšaj, kao i u prethodnima bez namjere da dođe do lopte, mete igrača !! NEMA KARTONA !!!

S obzirom da je do poluvremena, Dinamo trebao dobiti minimalno jedan crveni i još bar 2-3 žuta, utakmica je usmjerena na jednu stranu.

Leko,Ademi,Šunjić,Gojak nastavite niz. Godinama svi imaju slobodu za ubijanje igrača Hajduka, svi prolaze bez kartona.

Greške sudaca se ne svode samo na direktan penal, zaleđe i slično, jako bitan je kriterij, što se jednoj momčadi dopušta, a drugoj ne. Na primjeru jučerašnje utakmice, Dinamo je trebao imati minimalno 2 crvena kartona, jedan još na poluvremenu, što uvelike mijenja situaciju na terenu !!!

Penal ne želim posebno komentirati, nego vam ostavim jedan zanimljiv primjer.

Lijep pozdrav,

Siva zona.

(Ne)kvalitetno suđenje. Licence to kill na hrvaCki način.
Moja cijela "analiza" će se svesti na "staru školu" naših sudaca. Vremena, lica, imena, sve se mijenja, ali siva zona živi vječno. Kako usmjeriti utakmicu na rvaCki način. - 12. minuta, Olmo se baca na loptu, zagradi je tijelom i rukama, ne dopušta razvijanje kontre. batinić samo sudi igranje rukom, ne daje žuti karton. - 22. minuta, Gojak vuče Hamzu sa leđa za dres 3-4 metra, zaustavlja kontru, nema kartona. - 30. minuta, Ismajli okreće Gavranovića, potonji ga sa leđa udara po nogama i podapinje, nema kartona. - 33. minuta ,Hamza prelazi Gavranovića, gdje ga Gavranović nakon toga udara opet ...
Moja cijela "analiza" će se svesti na "staru školu" naših ...
kompleksi su zej*bana stvar - chelsea_2012, 4.4.19. 21:48, 0 0 0
Zasluzujes nagradu za kmečanje godine. Jel ti Brbić pomoga u pisanju? - tshabalala, 4.4.19. 22:23, 0 0 0
Tko je kriv za 24 boda zaostatka? Tko je kriv za 3 trenera ove sezone? Za postavljanje Vulića? Da nema Dinama u ligi, Hajduk opet ne bi bio prvi. - Fenix22, 4.4.19. 22:53, 0 0 0
I da, ovo nije analiza. - Fenix22, 4.4.19. 22:58, 0 0 0
Suđenje je bilo loše i samo je slab tempo utakmice spasio suca od kardinalnih grešaka, ali nije bilo pristrano. - Gavran, 5.4.19. 7:16, 0 0 0